تماس سریع با گروه مهندسی پارسا آی تی

کانال تلگرام - پارسا آی تی صفحه اینستاگرام گروه مهندسی پارسا آی تی صفحه فیسبوک گروه مهندسی پارسا آی تی

پنل کاربری:    ورود | ثبت نام     

 

راه اندازی یک وب سایت، کاری است که نباید آن را ساده بگیرید. مانند ساختن یک خانه، راه اندازی و ساختن یک سایت اینترنتی میتواند بر اساس بودجه، نیاز و طرح و نقشه های مختلف نتایج متفاوتی داشته باشد. ما معمولاً برای خرید یا ساخت خانه مان به جزئیات مختلف توجه میکنیم اما وقتی به فکر داشتن یک وب سایت میفتیم گاهی حتی از اصول مهم و اساسی وب سایت مناسب بی اطلاع هستیم.

گروه مهندسی پارسا آی تی خدمات طراحی وب سایت خود را، با توجه به نیازهای مشتریان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی وب سایت در نظر می گيرد.

                

فرآیند انجام این خدمت

 

1- مشاوره و تعیین هدف:

در این مرحله با دریافت درخواست و نظرات مشتری و بررسی نیازها و امکانات، به ارائه پیشنهادی مناسب در راستای طراحی وب سایتی جامع و هدفمند می پردازیم.


2- برآورد زمان و هزینه:

پس از بررسی همه جانبه نیازها و امکانهای موجود به برآورد زمان و هزینه پروژه و در صورت نیاز فاز بندی مراحل اجرایی کار می پردازیم و آن را مشتری ارائه می کنیم.


3 - تنظیم قرارداد:

پس از دریافت نظرات و مشورت با مشتری، قرارداد نهایی که شامل شرایط کار، امکانات مصوب، شرایط پشتیبانی و تعهدات طرفین قرارداد می باشد، تنظیم و به امضای طرفین قرارداد می رسد.


4- طراحی گرافیکی:

در این مرحله نوبت به طراحی گرافیکی وب سایت می رسد که با درنظر گرفتن زمینه کاری، پیوست امکانات و جامعه هدف طرح اولیه برای مشتری ارسال و پس از اعمال چند مرحله ای تغییرات درخواستی مشتری به تایید نهایی می رسد.


5 - برنامه نویسی:

اکنون نوبت به برنامه نویسی و اجرای فنی فرآیندهای عملیاتی وب سایت می رسد که عیناً طبق درخواست مشتری، توافقات و در نهایت، قرارداد کتبی فیمابین عمل خواهد شد. بهره برداری از تکنولوژیهای روز برنامه نویسی سایت در این مرحله در دستور کار تیم فنی قرار دارد.


6- آزمایش و عیب یابی:

پس از تمامی این مراحل، خروجی کار توسط تیم آزمایش نرم افزار، تست و عیب یابی می گردد و آخرین حلقه از عملیات سایت اجرایی و آماده تحویل می گردد.


7 - آموزش و تحویل:

در آخرین مرحله، پروژه وب سایت، در جلسه ی حضوری به مشتری آموزش و تحویل می گردد، البته فراموش نکنید که تیم پشتیبانی در تمامی عمر فعالیت وب سایت، همراه و کنار شما خواهد بود.


 

 

 

بزرگ فکر کنید و هوشمندانه کار کنید ...