تماس سریع با گروه مهندسی پارسا آی تی

کانال تلگرام - پارسا آی تی صفحه اینستاگرام گروه مهندسی پارسا آی تی صفحه فیسبوک گروه مهندسی پارسا آی تی

پنل کاربری:    ورود | ثبت نام     

 


 

شرکت ها، سازمان ها و افراد ممکن است برای وب سایت آینده شان برنامه های بزرگی در سر داشته باشند. گاهی اوقات پای سرمایه گذاری های کلان در میان است یا قرار است تمام فعالیت های یک تجارت از طریق وب سایت انجام شود. در این گونه موارد بهتر این است که از ابتدای ایجاد طرح و انتخاب پیمانکار با یک متخصص در زمینه ی وب در ارتباط بود تا هزینه ها و ریسک اجرای پروژه تا حد ممکن پایین بیاید. ما برای مشاوره در این زمینه و یا نظارت بر اجرای پروژه های تحت وب آماده هستیم تا تجربیات خود را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

در واقع جدا از خدمات اجرایی که توسط ما انجام می شود، ارائه ی طرح و راهکار برای ایده های شما در مورد وب سایتهایی که قرار است بعداً اجرا شوند نیز بخش مهمی از خدمات ما است. وب سایت های زیادی بدلیل عدم آشنایی ایده پردازان یا کارفرمایان با شرایط فنی و اجرایی در وب یا طراحی و امکان سنجی غلط محکوم به نابودی شده اند و تمام هزینه ها و زمان صرف شده به هدر رفته است.

امکان نظارت بر صحت اجرای وب سایت نیز از دیگر خدماتی است که در اختیار شما قرار می گیرد. اگر می خواهید از پیمانکارتان کار با کیفیت و خوبی را تحویل بگیرید قدم اول انتخاب درست اجرا کننده است. بعد از آن می توانیم برای بررسی تحقق اهداف پروژه و امکانات و یا صحت اجرای فنی آن به شما کمک کنیم.                      

 

 

بزرگ فکر کنید و هوشمندانه کار کنید ...