تماس سریع با گروه مهندسی پارسا آی تی

کانال تلگرام - پارسا آی تی صفحه اینستاگرام گروه مهندسی پارسا آی تی صفحه فیسبوک گروه مهندسی پارسا آی تی

پنل کاربری:    ورود | ثبت نام     

 

تاریخچه :

گروه مهندسی پارسا آی تی از سال 1388 در قزوین فعالیت خود را آغاز نموده است و با توجه به پتانسیل بالای این گروه در زمینه تولید و توسعه انواع نرم افزار، خدمات طراحی وب سایت و ... توانسته است بخشی از نیازهای جامعه را مرتفع و همواره بعنوان شریک تجاری مورد اعتماد در کنار مشتریان خود حضور داشته باشد.

 

فعالیت:

گروه در حال حاضر در بخش های تولید و توسعه نرم افزار(تحت ویندوز و تحت وب)، خدمات طراحی وب سایت، مشاوره و برنامه ریزی، سامانه پیام کوتاه و فروشگاه کارت شارژ فعالیت دارد.

 

بخش وب :

سفارش های مشتریان در ارتباط با پورتال و وب سایت در بخش وب انجام می پذیرد. با توجه به اینکه تمام پروژه های گروه در این بخش براساس نیاز مشتریان به گونه ای منحصر به فرد طراحی و تولید می گردد و این گروه از انجام پروژه ها به شکل تکراری پرهیز می نماید.

 

بخش نرم افزار :

در بخش نرم افزار، نرم افزار سفارشی مشتری بر پایه تکنولوژی های جدید طراحی و پیاده سازی می گردد. کلیه مراحل مربوط به تولید نرم افزار شامل برگزاری جلسات شناخت، آنالیز سیستم، طراحی مدل مفهومی، طراحی بانک های اطلاعاتی، پیاده سازی و پشتیبانی در این بخش انجام می پذیرد. همچنین با توجه به نیاز برخی مراکز، سیستم متناسب با نیاز آنها تولید شده است که در لیست محصولات نرم افزاری گروه قابل مشاهده است.

 

 

مولفه های اصلی همکاران ما در پارسا آی تی

جوانی :

متوسط سنی همکاران ما رده سنی جوان است که سن تولید ایده های جدید می باشد این مشخصه، شکل گیری ایده های موفق در جهت طراحی و تولید نرم افزار را تضمین می کند.

خلاقیت :

هر کدام از همکاران ما دارای تخصص های ویژه ای هستند. به این ترتیب رویه ای ثابت و غیر قابل تغییر در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نیست و طراحان و برنامه نویسان شرکت برای هر پروژه ای طراحی و رویه ای مختص آن پروژه، در نظر خواهند گرفت.

کارآزمودگی :

همکاران ما، قابلیت و توانایی انجام پروژه های نرم افزاری و طراحی در سطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا می باشند.

 

 

بزرگ فکر کنید و هوشمندانه کار کنید ...